Covid-19 i zmiana klimatu dwa wehikuły totalitaryzmu

Donald Trump promował przyspieszone programy szczepionek mRNA. „Jeśli w 2024 r. odbędą się wybory i Trump ponownie wejdzie do Białego Domu, pamiętajcie, że żaden prezydent nie uratuje nas od tej walki [z globalistami], musimy ratować się sami”.
Paszporty szczepionkowe były KLUCZEM do tego programu; paszporty szczepionkowe zapewniłyby establishmentowi pełną dominację w gospodarce, a ludzie nie byliby w stanie znaleźć pracy ani kupić artykułów pierwszej potrzeby bez poddania się opresyjnym rozporządzeniom.

dr Robert Kościelny
Rok po wybuchu histerii pandemicznej nakręcanej przez polityków i media głównego nurtu „Business Insider rozpoczął tropienie teoretyków spisku. Ludzi, którzy byli zdania, że „wielki kryzys kowidowy” został stworzony po to, aby zbudować nowy system gospodarczy. Dodajmy, że nie tylko gospodarczy – polityczny również. Jak też w tym celu, aby zmienić paradygmaty kulturowe: ‘Drugą: dźwignią nowego systemu, który uwięziłby. – ludzkość w piekle totalitaryzmu, jest (według teoretyków spisku —Jakby zapewne napisał Insider) nakręcanie, podobnej do kowidowej, histerii zmian klimatycznych.

Kryzys to szansa na zmiany
Kapitalizm – zostałby zastąpiony nowym systemem gospodarczym. Konsekwencją tej zamiany będzie wyeliminowanie małych i średnich firm, przez co na rynku pozostanie wyłącznie dwóch pracodawców – państwo oraz międzynarodowe korporacje, „wtajemniczał słuchaczy radia Wnet Trader21”. Bussines Insider, który przywołał opinię Tradera21, niewątpliwie „wyniośle i z domieszką ironii” przyznał jednocześnie, że: „Światowe Forum Ekonomiczne rzeczywiście przedstawiło pod hasłem «Wielkiego Resetu» plan odbudowy gospodarek po pandemii, zakładający m.in. inwestycje w odnawialne * źródła energii.

Fot, Wikipedia, Facebook, YouTube, Internet, domena publiczna

Justin Trudeau ocenił na forum Narodów Zjednoczonych, że pandemię można potraktować jako szansę do «zresetowania » światowej gospodarki”.

Justin Trudeau ocenił na forum Narodów Zjednoczonych, że pandemię można potraktować jako szansę do zresetowania światowej gospodarki. Insider pośrednio potwierdził teorię . spisku, którą wyśmiewał, pisząc, że:;to właśnie małe firmy, takie jak fitness cluby i restauracje, gdzie okazji do bliskiego kontaktu ludzi jest najwięcej, a w dalszej kolejności także kawiarnie, hotele odpowiadały za ogromną większość wiosennych zakażeń COVID-19 w USA” W tej wyliczance głównych źródeł żarazy wymieniono też, miejsca kultu religijnego”.

Poruszając temat kowidowy, często powoływałem się na media alternatywne dla informatorów Z „głównego ścieku” (Grzegorz Braun). Jednym z takich źródeł niezależnych od mainstreamu jest Off-Guardian, w którym mogliśmy przeczytać, że zarówno Klaus Schwab, jak i jego współpracownicy i akolici

Zarówno Klaus Schwab, jak i jego współpracownicy i akolici wykorzystują kryzys Covid-19 do ominięcia demokratycznych procedur i odpowiedzialności, pokonania opozycji, przyspieszenia stworzonego przez siebie programu i narzucenia go reszcie ludzkości wbrew naszej woli, określając to jako „wielkie resetowanie”.

wykorzystują kryzys Covid-19 do ominięcia demokratycznych procedur i odpowiedzialności, Pokonania opozycji, przyspieszenia stworzonego przez siebie programu i narzucenia go reszcie ludzkości wbrew naszej woli, określając to jako,wielkie resetowanie” „Jesteśmy w punkcie zwrotnym ludzkości — nie powinniśmy lekceważyć historycznego znaczenia sytuacji, wktórej się znajdujemy”— powiedział prof. Schwab podczas premiery swojej książki, jaka miała miejsce w lipcu 2020 r. Tytuł pracy jednoznacznie ujawnia jej treść: „COVID-19: The Great Reset” (Covid-19: Wielki Reset). Jej współautorem jest Thierry Malleret, współzałożyciel Monthly Barometer — organizacji zaangażowanej w budowę „zielónego ładu”

Na oficjalnej stronie Monthly Barometer, której współzałożycielem jest Thierry Malleret, możemy przeczytać:„ Firmy naftowe, gazowe i węglowe zmierzają dziś ku wyginięciu w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i dużej części Azji. W wielu przypadkach spółki będące udziałowcami decydują się na korporacyjny odpowiednik samobójstwa”

Na jej oficjalnej stronie możemy przeczytać: „Firmy naftowe, gazowe i węglowe zmierzają dziś ku wyginięciu w Europie, Stanach Zjednoczonych; Kanadzie i dużej części Azji. W wielu przypadkach spółki będące udziałowcami decydują się na korporacyjny odpowiednik samobójstwa”.

Alt-Market zamieścił pod koniec sierpnia artykuł Brandona Smitha„ Od cowida do zmian klimatycznych: wehikuły globalnego autorytaryzmu” w którym publicysta zauważył, że minione dwa lata (2020-2022) to czas niezwyczajnych wydarzeń. Mierzonych nie skalą medyczną, ale polityczno-ideologiczną:

Brandon Smith:Świat zachodni był o krok od całkowitego ujarzmienia i objęcia wiecznej tyranii medycznej przez koalicję urzędników rządowych, interesów globalistycznych i partnerów korporacyjnych”

„świat zachodni był o krok od całkowitego ujarzmienia i objęcia wiecznej tyranii medycznej przez koalicję urzędników rządowych, interesów globalistycznych i partnerów korporacyjnych”. Wprawdzie ludzie, których autor nazywa analitykami ruchu wolnościowego, często mówili o „otwartym spisku” ale dopiero pojawienie się, właściwie z dnia na dzień, wielkiej narracji pandemicznej, której tubami byli dziennikarze mainstreamowych mediów, politycy, rządowi „eksperci” i celebryci ujawniło — istnienie „Większego planu”. Również opresyjna reakcja na rzekomą pandemię nie pozostawiała wątpliwości odnośnie do tego, że taki „Większy plan” istnieje. Tym planem jest przenicowanie rzeczywistości; zamiana takiej, jaka jest, na taką, jaka powinna być, według globalistów.

Do czasu „pandemii” większość ludzi była sceptyczna wobec twierdzenia, że taki osobliwy koncept globalistów może w ogóle się pojawić, ponieważ jest „zbyt skomplikowany, aby można go było wprowadzić w życie”. Po doświadczeniach lat 2019-2022 liczba niedowiarków bardzo się skurczyła, uważa Smith. „Nie można temu zaprzeczyć — istnieje klika elit władzy, są one wysoce zorganizowane wokół ideologii globalistycznej i chcą ścisłej kontroli nad społeczeństwem. Jest to fakt niewątpliwy, poparty niekończącymi się dowodami. Debata dobiegła końca. Covid udzielił odpowiedzi kończącej spór”.

Lewica jak zawsze na czele sił represji
Bazując na doświadczeniach amerykańskich, publicysta Alt-Market. wskazuje, jak długa jest lista przestępstw przeciwko swobodom obywatelskim. „Establishment  i lewica polityczna (z pomocą garstki neokonserwatystów) próbowały wdrożyć bezprecedensowe autorytarne środki, od zamykania przedsiębiorstw i kościołów, przez przymusowe maskowanie” Powołując się na badania 12 uczonych, opublikowane w styczniu 2033 r. przez Cochrane Library: „Interwencje fizyczne mające na celu przerwanie lub ograniczenie rozprzestrzeniania. się wirusów układu oddechowego” (Physical interventions to interrupt or reduce the spread of respiratory viruses) – Brandon Smith stwierdza, że noszenie masek było nieskuteczne w zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-Cov-2. To informacja znana – od dawna i od dawna powtarzana w mediach niezależnych od sitw globalnych i ich pomagierów. Ale nigdy nie należy marnować okazji, aby przypominać, że zrobiono z nas błaznów. Zamaskowanych. Choć w tym wypadku zakrycie twarzy więcej eksponowało, niż zasłaniało.

Innym przejawem gwałtu na wolności — były — przymusowe szczepienia przy użyciu eksperymentalnych produktów mRNA. W niektórych krajach (w tym w Nowej Zelandii i Australii) powstały faktyczne obozy kowidowe, służące formalnie jako strefy kwarantanny, a w rzeczywistości pozwalające zamykać tych, którzy wykazywali sceptycyzm wobec niedorzecznych rozporządzeń. W USA forsowano ustawodawstwo nakazujące budowę takich obozów.

Polityka restrykcyjna cieszyła się szczególną popularnością u demokratów i sympatyków tej partii. Na początku 2022 r. Rasmussen Reports, amerykańska firma badawcza zajmująca się komentowaniem życia politycznego oraz zbieraniem, publikowaniem i dystrybucją informacji z badań – opinii publicznej, zauważyła: „Chociaż wielu wyborców nabrało sceptycznego stosunku do reakcji rządu federalnego na pandemię Covid-19, większość demokratów opowiada się za restrykcyjną polityką, obejmującą środki karne wobec osób, które nie otrzymały szczepionki przeciwko Covid-19% Dokładnie wygląda to tak: 55 proc. Demokratów chciało kar dla nieszczepionych Amerykanów; 59 proc. Domagało się, aby osoby niezaszczepione zostały siłą zamknięte w swoich domach; 48 proc. pośród wyborców i sympatyków Bidena chciało więzienia dla każdego, kto kwestionuje szczepionki; 47 proc. opowiedziało się za śledzeniem przez rząd osób nieszczepionych; 29 proc. żądało odebrania dzieci osobom nieszczepionym.

Na marginesie przypomnijmy, że u nas było tak samo: Najbardziej „postępowi” politycy i ich apologeci chcieli jak najdalej posuniętych opresji wobec osób kwestionujących sens reżimu sanitarnego oraz szczepień nieprzebadanym — preparatem medycznym, zwanym szczepionką na kowid.

Brandon Smith przypomina o tym, czego i my doświadczyliśmy. Bardzo wielu ludzi lewicy oraz, niestety, nie tylko lewicy (zob. lex Hoc) otwarcie mówiło, że celem ich działań jest to, aby życie niezaszczepionych stało się nieznośne. Tą drogą wymusi się „dobrowolne” przyjęcie preparatu. „W ten sposób elity establishmentu i lewacy mogli twierdzić, że ludzie «zgłosili się na ochotnika » i nikogo nie zmuszano”.

„Establishment spodziewał się, że kowid zabije znacznie więcej ludzi, niż faktycznie to zrobił — kiedy choroby stworzone w laboratorium wydostają się na wolność, szybko się zmieniają, zwykle ewoluują, stając się bardziej zakaźne, ale mniej śmiertelne”.

Do władzy absolutnej po trupach wolności i godności ludzkiej
Prowadzenie polityki opresyjnej, łamiącej konstytucję, gwałcącej prawa obywatelskie, jak też szczucie na siebie nawzajem obywateli, czynienie z nieposłusznych kozłów ofiarnych, wkładających kij w szprychy. walki z “pandemią” odpowiedzialnych za jej trwanie — wszystko to było racjonalizowane i usprawiedliwiane „ratowaniem życia” W rzeczywistości: „Nakazy nie uratowały żadnego życia. Oficjalna mediana wskaźnika śmiertelności z powodu zakażenia kowidem wynosi zaledwie 0,23 proc. Innymi słowy, celem wszystkich tych naruszeń konstytucji był wirus, którego 99,8 proc. ludzi nieuchronnie złapie i z łatwością przeżyje”. Wg publicysty Alt-Market „establishment spodziewał się że kowid zabije znacznie więcej ludzi, niż faktycznie to zrobił – kiedy choroby stworzone W laboratorium wydostają się na wolność, szybko się zmieniają, zwykle ewoluują, stając się bardziej zakaźne, ale mniej; śmiertelne”.

Ludzie, którzy. chcą „dla naszego dobra” przefastrygować, świat stanowią klikę potężną, ale nie wszechmocną. Nie są też nieomylni. Popełniają błędy. Aby kowidowa granda mogła się udać, musiała zadziałać na wszystkich płaszczyznach. A to okazało się niewykonalne. „Program kowidowy opierał się na wielu rozłącznych czynnikach, które jednak musiały zadziałać wspólnie. Jednym z tych czynników była zależność «akcji kowid» od lewicy politycznej (grupy słabeuszy), która zachowywała się jak pożyteczni idioci i stróże. mafii’. Jednak lewacka prokowidowa propaganda nie okazała się na tyle przerażająca, aby inspirować do przestrzegania prawa: Nie była też na tyle mocna, aby wymusić na władzach bądź stanowych, bądź federalnych jeszcze większe opresje wobec niepokornych. „Kolejnym czynnikiem było założenie, że reakcja konserwatywnych i niezależnych: myślicieli będzie ograniczona i łatwa do kontrolowania”, ale i tu spotkał globalistów zawód. Wprawdzie większość prawicowych „autorytetów” podkuliła ogon pod siebie i wzięła udział w nagonce na nonkonformistów, ale ta usłużność i uległość intelektualistów okazała się niewystarczająca, aby skłonić wolnościowców do zaparcia się swych ideałów.

„Wydaje się, że globaliści znacznie nie docenili potencjalnego oporu wobec ich programu, szczególnie w USA, gdzie ponad 50 milionów uzbrojonych obywateli’ było gotowych wyruszyć na wojnę z powodu drakońskich ograniczeń. Myślę, że paszporty szczepionkowe były KLUCZEM do tego programu; paszporty szczepionkowe zapewniłyby establishmentowi pełną dominację w gospodarce, a ludzie nie byliby w stanie znaleźć pracy ani kupić artykułów pierwszej potrzeby bez poddania się opresyjnym rozporządzeniom”, pisze Brandon Smith.

Umiesz liczyć, licz na siebie
Globaliści cofnęli się. Propaganda kowidowa ucichła z dnia na dzień. Mafia globalna uznała, że istnieje potencjalne niebezpieczeństwo konfrontacji ze społeczeństwem doprowadzonym do ostateczności. Czy oznacza to, że hucpa się nie powtórzy?. Na pewnó. nie powtórzyłasbiyę, gdyby zarządzający kryzysem lat 2019-2022 ponieśli odpowiedzialność karną.-Ale nie poniosą i ten fakt rodzi obawy, że rozzuchwaleni bezkarnością kowidowi bandyci ponowią atak na społeczeństwa na całym świecie.

Czy jest obecnie w Stanach Zjednoczonych liczący się polityk, z którym można wiązać nadzieję na danie odporu takim ludziom jak Anthony Fauci, urzędnicy WHO czy inni sanitaryści? Nie ma takich polityków. Amerykanie muszą bronić się sami.

Czy jest obecnie w Stanach Zjodnoczonych liczący się . polityk, z którym można wiązać nadzieję na danie odporu takim ludziom jak Anthony Fauci, urzędnicy WHO czy inni sanitaryści? Nie ma takich polityków. Amerykanie muszą bronić się sami. Tak .jak sami, bez przywództwa i centralnego kierownictwa, musieli przetrwać agresję sanitarystów. Tu publicysta Alt-Market nie ma złudzeń. No, a Trump? „Nie ukrywajmy faktu, że Donald Trump promował ‘ przyspieszone programy szczepionek mRNA (przyznam, że o ile wiem, nigdy nie nawoływał do zmuszania ludzi do ich stosowania)”: Przynajmniej ‘ tyle, bo nasz „Trump” nie krył się z tym, że osobiście optowałby za przymusem szczepionkowym.

Autor, którego opinie omawiam, przypomniał też, że Trump umieścił w swojej administracji wielu technokratów i globalistów, którzy później pomagali w ustanawianiu polityki autorytarnej. „Jeśli w 2024 r. odbędą się wybory i Trump ponownie wejdzie doBiałego Domu, pamiętajcie, że żaden prezydent nie uratuje nas od tej walki [z globalistami], musimy ratować się sami”.

Jak nie kowidem, to klimatem
Globaliści będą teraz – chcieli stworzyć kolejne kryzysy, aby pod pozorem walki z nimi zapanować nad ludźmi. Obecna histeria zmian — klimatycznych przypomina nam o tym.

Klimat się zmienia, ale jest to zjawisko naturalne i stale występujące, niemające nic wspólnego z działalnością człowieka i używaniem .przez niego nieodnawialnych źródeł energii; czyli obu rodzajów węgla, ropy, gazu, torfu. Nie jest to sytuacja kryzysowa, jak pompują nam w uszy mainstreamowe media i „eksperci” do wynajęcia. I mobilizują do „walki ze zmianami klimatu” młodych hunwejbinów, jak kiedyś mobilizowano ich do walki ze stonką ziemniaczaną zrzucaną na uspołecznione pola kartoflane przez amerykańskich imperialistów.

Zarówno kowid, jak i program zmian – klimatycznych, oparte są na fundamentalnym kłamstwie — za oba kryzysy odpowiedzialny. jest człowiek. Odpowiedzialne jest jego nieodpowiedzialne zachowanie. | dlatego ludzkie zachowanie musi być kontrolowane w imię „wyższego dobra’: Pomysł wkracza w, sferę kolektywizmu; globaliści ilewicowcy twierdzą bowiem, że każde indywidualne działanie wpływa na życie reszty populacji. Żyjemy w wielkim i niezmiennym roju. Dlatego też państwo musi mieć pod kontrolą życie każdej osoby, aby zapobiec jakiejś reakcji łańcuchowej, która  doprowadzi do katastrofy niszczącej cenną kolonię owadów. Zarówno w przypadku. Farsy kowidowej, jak i zmian . klimatu przypominano nam stale o tym, że nawet najbardziej podstawowa aktywność organizmu jak wdychanie i wydychanie powietrza może nieść nieobliczalne konsekwencje dla wspólnoty, jeśli nie jest pod rządową kontrolą. W pierwszym przypadku. niszcząc .zdrowie publiczne, w drugim – niszcząc cały świat „wydychanym śladem węglowym”.

Globaliści i związani z nimi klimatyści podkreślali, że blokady związane z pandemią okazały się być przydatne w ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Od tego-czasu w przestrzeni publicznej pojawiło się pojęcie „blokady klimatycznej” Zwoływane są też konferencje poświęcone. temu zjawisku oraz podejmuje .się, finansowane przez globalną klikę, badania na temat korzyści, jakie dla planety mogłyby – przynieść czasowe lockdowny klimatyczne.

Badania te oczywiście pokazują – gwałtowny spadek emisji gazów cieplarnianych podczas blokad, ale nadal nie dostarczają żadnych dowodów na to, że emisje spowodowane przez człowieka faktycznie powodują zmiany klimatyczne. Pozostaje to podstawowym oszustwem :narracji klimatycznej — badacze zajmujący się klimatem, mający dostęp do miliardowych funduszy rządowych i funduszy ośrodków doradczych, opierają się na założeniu, że emisje CO2 powodują ocieplenie, podczas gdy w rzeczywistości nie mają żadnych dowodów na poparcie tego stanowiska.„Korelacja nie jest przyczynowością” przypomina Smith.

Tego lata media nieustannie uderzają w bęben propagandy klimatycznej do stopnia porównywalnego z propagandą kowidową sprzed kilku lat. Nihilistyczne doniesienia o zbliżającym się „globalnym wrzeniu” zapełniają szpalty. gazet, strony internetowe i programy telewizyjne. Prawie wszystkie twierdzenia dotyczące . kryzysu klimatycznego opierają się na danych sprzed nieco ponad 100 lat. Historia klimatu Ziemi jest obszerna i zdarzało się wiele okresów ocieplenia, znacznie gorętszych niż obecnie. Wszystkie te zjawiska związane z ociepleniem miały. Miejsce w okresach bujnego rozwoju życia zwierząt i roślin, bez konotacji z przemysłem czy jakąkolwiek inną działalnością człowieka.

Niewolnik – to brzmi dumnie
Strach klimatyczny to nic innego jak kolejne oszustwo przypominające kowid, narzędzie służące przejęciu władzy i wymazaniu naszych wolności. Nie ma żadnego zagrożenia, a nawet gdyby było, ludzie nie mogliby nic z tym zrobić, ponieważ nie mamy żadnego wpływu na kształtowanie się temperatur na Ziemi. Klimat na świecie zmienia się od milionów lat i nie ma różnicy między zmianami obecnymi’ a zmianami z przeszłości, ponownie przypomina Brandon Smith. Publicysta zwraca uwagę, że globaliści mają .świadomość tego, że aby zbudować „nowy porządek świata” lub dokonać, wielkiego resetu”, duży procent populacji musi się na to zgodzić. A ponieważ większość – ludzi posługuje się w dalszym ciągu miarą własnego. Sumienia i interesu, ich zniewolenie należy przedstawić jako coś pozytywnego. Należy ich przekonać, że podejmując się roli niewolników, ratują planetę i życie innych.

„Nic z tego nie jest oczywiście prawdą, ale dopóki społeczeństwo myśli, że czyni dobro, często można nim manipulować tak, aby wspierało ogromne zło”, zauważa — W oczywisty sposób prawdziwie i słusznie — publicysta Alt-Market.

Opracował: Janusz Baranowski – Tatar Polski, twórca Solidarności, potomek Powstańców Styczniowych, Legionistów, Generałów, Harcerzy, Szarych Szeregów, Żołnierzy Wyklętych