Niepodległość w Nadziei 11.11.2019 r.

Niepodległość naszej Ojczyzny jest jeszcze odległa. Trzeba o nią walczyć każdego dnia, uparcie i bezwzględnie wbrew poddańczym okrzykom i podszeptom z każdej strony.

Trzeba pamiętać, że Polska wypełniona jest nadal czerwonym, komunistycznym bydłem i są to kolejne pokolenia, które na dziś zamieniły się w tęczowe kolory, w pedałów, lesbijki i sodomitów, i pedofili.

Wszyscy, którzy pomazani byli jakąkolwiek współpracą z lewakami, PZPR, SB, UB, milicją i ZSRR są genetycznie skażeni na zawsze. Ponieważ mają gen zdrady jako takiej. Faktycznie powinni wyjechać do Rosji i tam się osiedlić. Miejsca jest dużo, aż po Syberię.

Jest i druga strona jasna dla Ojczyzny Polski.

Przykładem niech będą moje trzecie pokolenie, które niesie gen waleczności i patriotyzmu.

Mimo bestialstwa i wściekłej histerii bolszewickiej komuny polsko-sowieckiej w stosunku do mojej osoby przez 50 lat, trzecie pokolenie w moich wnukach ukazuje nadzieję dla Polski.

11.11.2019 r. Nicola i Saxani byli w samym centrum wydarzeń w Warszawie i Częstochowie. Nicola prowadziła pochód w Warszawie, a Saxani harcerz pełnił straż przed pomnikiem Marszałka Piłsudskiego w Częstochowie.

Cześć i Chwała tym młodym bojownikom o Niepodległość Polski, która nadejdzie. Czuwaj!

Janusz Baranowski – Tatar Polski, twórca Solidarności, potomek Powstańców Styczniowych, Legionistów, Generałów, Harcerzy, Szarych Szeregów, Żołnierzy Wyklętych

Nicola jako Narodowiec czwarty raz maszeruje samodzielnie w Marszu Niepodległości w Warszawie. Dziś w 2019 roku ma 17 lat i równolegle jest Konfederatem z Korwinem Mike.

Oto jest jej Wielkie Męstwo na miarę Rycerstwa Rzeczpospolitej Polski, na miarę przodków Nicoli z Powstania Listopadowego, Styczniowego, Warszawskiego.

Tak więc czyny się liczą mości panowie, a nie opowieści sejmowe, kulturowe i kloaczne.

Politycy! Zastanówcie się co wiedzieliście o polityce i patriotyzmie mając 13 lat jak Nicola. Nic, absolutnie nic!

Każdy z Was w tym wieku, i czasie zajmował się dłubaniem w nosie i robieniem za śpików tęczowych kulek. Wasz starczy, gastryczny czas dobiegł końca, a więc nie blokujcie miejsca młodym, gniewnym, i wracajcie do szamba i śmietnika skąd przypełzliście bez sensu, ładu i składu.