Coś o oszustach

Janusz Korwin-Mikke, Angora, nr 21, 26.05.2019 r.

PO i PiS wyłażą ze skóry, by „wygrać wybory”. To, oczywiście, oszustwo. Od tego, czy PO będzie miało siedemnastu CEPów, a PiS dziewiętnastu – czy odwrotnie – nie zależy NIC. Natomiast głosowanie przeciwko POPiSowi, np. na KONFEDERACJĘ lub „Wiosnę”, to głosowanie przeciwko „ośmiorniczkom”, „Misiewiczom” i całemu temu bagnu i złodziejstwu. I dlatego IM tak zależy, by ludzie głosowali albo na PO, albo na PiS. To, czy-zagłosują na jednych, czy na drugich – to sprawa drugorzędna. Złodziejom chodzi, by nadal trwał system, w którym łatwo jest kraść.

Raz jedni rządzą, raz drudzy – ale system złodziejstwa trwa. Dopóki to ONI będą rządzili naszymi pieniędzmi, to NIC się nie zmieni. Będą je wydawali całymi garściami.

PiS, oczywiście, przeczeka wybory – i przystąpi do wypłacania „Przedsiębiorstwu HOLOKAUST” żądanych pieniędzy. Ale PO zrobi przecież to samo! Zabawne: od 15 lat słyszę, że „Żydzi żądają po dwa tysiące złotych od Polaka” – a od jakiegoś czasu, że już po 10.000! Nie mogłem zrozumieć, skąd ten wzrost żądań. Na szczęście p. Julian Assange wykradł parę ton tajnej korespondencji amerykańskiej – i wszystko się wyjaśniło. WikiLeaks opublikowało tajne dokumenty ambasady USA. Jarosław Kaczyński powiedział, że „wszyscy poważni politycy uważają, że trzeba Żydom wypłacić 20 proc. żądanych sum”. (Wyjaśniam: ja NIE jestem „poważny”!) No to zażądali pięć razy więcej – i już wszystko się zgadza!

Tylko jeden żyjący w Polsce Żyd podszedł do mnie i spytał: „Ale dlaczego ja mam też płacić?”.

Ludzie myślą, że politycy, którzy chcą wypłacić te absolutnie nienależne pieniądze, to beznadziejni miłośnicy Żydów lub po prostu idioci – bo kto bez powodu chce płacić obcym tyle pieniędzy? Ja mam prostsze wyjaśnienie: Żydzi z „Przemysłu HOLOKAUST” obiecali im jakiś miliardzik z tych 65.ciul To już wolę myśleć, że rządzą nami łapów- karze niż że idioci. Łapówkarz przynajmniej normalny człowiek…

Co ja piszę? To oczywiste, że rządzą nami łapówkarze. Właśnie przekupują emerytów „13.tą” emeryturą – by na nich zagłosowali…

Opracował: Leon Baranowski, Buenos Aires – Argentyna